Заработать с нами

Заработать с нами

80 грн.

100 грн.

Просмотров: 32
 • Телефон: (067) 500-24-17 
 • Город: киев
 • Подробный адрес: ул искровская 3 оф 77
 • Добавлено: 19.09.2017 16:15 (85 д. назад)

Описание

монтажні,
інженерні організації,
охоронні структури,
будівельні компанії.
Компанія надає професійні послуги з проектування систем безпеки для об’єктів різних сфер діяльності. Ми надаємо допомогу при проведенні експертизи і узгодження робочих проектів в наглядових інстанціях.

Ми здійснюємо монтаж і технічне обслуговування охоронно-пожежної сигналізації з підключенням на власний Пульт Централізованого Спостереження.

Почавши роботу з нашою організацією, Ви зможете надати клієнту більш широкий спектр послуг і нові розробки в області забезпечення безпеки.

Хочеш заробити разом з нами?

Насправді в нинішній час для цілеспрямованої людини заробити не проблема. Ми пропонуємо Вам стати нашим позаштатним менеджером (агентом) — кому як зручніше. Суть роботи дуже проста: Вам необхідно всіма можливими способами рекламувати наші послуги, а в разі подальшого укладення договору з Клієнтом — Ви отримуєте винагороду!

Як шукати клієнтів.

Варіантів може бути дуже багато, ось один з них:

Ви можете під’їхати до нас в офіс, взяти наші листівки і при кожному зручному випадку залишати їх. Ну наприклад кожен з нас відвідує перукарні, салони краси. Так чому б при наступному відвідуванні не залишити їм нашу листівку?! Або, наприклад, у Вас намічається похід до нотаріуса, і там теж можна вручити наш флаєр. Або Ви купуєте продукти в торговому павільйоні біля будинку, візьміть з собою нашу листівку і віддайте її касиру, нехай дасть своєму керівникові, бути може його зацікавлять наші ціни. Тим більше, що наші ціни нижчі по Києву! Як видно, варіантів просування дуже багато, і це ми розглянули без Вашої безпосередній зайнятості. А якщо не чекати чергового походу на стрижку або в магазин?! Адже можна цим займатися на постійній основі. Так і шансів укладення договорів буде більше. Адже як багато по місту об’єктів, які можна взяти під охорону! Це нотаріуси, салони краси, офіси, торгові павільйони, магазини, квартири, котеджі, аптеки, ресторани і багато інших об’єктів.

Але найголовніше, що Вам не є необхідними для цього спеціальні знання в охоронному обладнанні, всі консультації проведуть наші фахівці. Вам всього лише треба передати Клієнтові нашу листівку, на якій буде стояти Вам індивідуальний номер, за яким ми потім зможемо Вас ідентифікувати для виплати винагороди за Клієнта.

А перевірити нашу порядність Ви можете потім в будь-який час, Вам буде досить під’їхати на об’єкт і подивитися: якщо на двері або вікна з’явилася наша наклейка «Об’єкт під охороною» то значить ми уклали договір, а Вам належить винагорода.

Як це працює на практиці.

Ви отримуєте у нас листівки, ставите на них свій індивідуальний номер і розповсюдити їх.
Якщо Клієнт зацікавиться, то зателефонує до нас за консультацією.
Після уклад

На данной странице вы можете купить/заказать недорого Заработать с нами в г. киев по цене 100 грн. Для связи с продавцом, позвоните ему по указанному телефону или нажмите кнопку "Написать продавцу". На доске бесплатных объявлений Распродажа онлайн вы можете найти бу и новые товары с фото и скидкой, дешевле, чем на олх.

Заработать с нами - Изображение 1Заработать с нами - Изображение 2Заработать с нами - Изображение 3


 • Номер объявления: 563095
  • 19.09.2017 16:15 цена 100 грн.
  • 17.10.2017 16:15 цена 90 грн.
  • 14.11.2017 16:15 цена 81 грн.
  • 10.12.2017 12:16 цена 80 грн.
  • Следующая уценка в течение 24 д., 22 ч.
  Если в течение 28 дней продавец не уменьшил цену, то происходит уценка товара на 10% подробнее
  Объявления киев. Купить / продам или посмотреть фото объявлений по низкой цене в категории . Популярные запросы: Заработать нами Заработать киев нами киев
  Это объявление просматривали 32 разРазместить ваше объявление