Вимірювання температури за допомогою пірометрів і тепловізорів.

Вимірювання температури за допомогою пірометрів і тепловізорів.

810 грн.

1 000 грн.

Просмотров: 35
 • baltech
 • На сайте с 11.03.2016
 • Телефон: +380(44) 379-28-88
 • Город: Киев
 • Доставка: Обговаривается
 • Добавлено: 19.09.2017 11:31 (83 д. назад)

Описание

Ті пловізіонний метод контролю промислового обладнання досить затребуваний на сьогоднішній день. Даний метод застосовується в різних галузях промисловості. Трохи з історії, як і більшість технічних рішень, тепловізори прийшли до нас з військової промисловості, тепловізора оснащувалися військові літаки, завдяки чому пілот міг здійснювати точкові авіаудари по наземних цілях в умовах обмеженої видимості. Сьогодні, тепловізор став настільки доступним, що застосовується практично повсюдно.
За допомогою тепловізорів проводять енергоаудит нових будівель і споруд, що вводяться в експлуатацію з метою виявлення тепловтрат. Для даного завдання широке застосування отримала модельBALTECH TR -0110 ZERO, за рахунок свій доступною вартості і високим технічним характеристикам. У промисловості досить часто тепловізійні камери використовують тільки при діагностики електрошаф іелектроконтактів, насправді потенціал тепловізора набагато ширше. Так за допомогою лінійки BALTECH TR існує можливість діагностики динамічного обладнання, з метою виявлення різного роду дефектів на різних стадіях їх розвитку. У разі виявлення несправностей, пов’язаних з підшипниками, обладнання матиме локальний нагрів в місцях їх установки, досить просто визначити розцентровки — в місці зчленування двох агрегатів (муфтове з’єднання) буде аномальний нагрів, який легко виявити завдяки тепловізора.
завдяки BALTECH TR -0180- ZORRO з інноваційним 3 D — відеомодулем, у вас з’являється можливість діагностики об’єктів у важкодоступних місцях. Термограмми можна візуалізувати в об’ємному форматі — дана технологія є ексклюзивною пропозицією компанії «Балтех». При необхідності діагностики обладнання через захисний екран використовують спеціальні інфрачервоні вікна, які пропускають інфрачервоні хвилі.
Кожен тепловізор лінійки BALTECH TR оснащений унікальним програмним забезпеченням BALTECH — EXPERT, яке увібрала в себе ведення бази даних відразу декількох напрямків технічної діагностики,тепловізійний метод, центрування, балансування, вібродіагностика. У ПО встановлений модуль генерації звітів, завдяки якому можливо значно заощадити час, який зазвичай необхідно було на складання звіту.
Крім тепловізорів, дуже затребуваність обладнанням є пірометри, за рахунок своєї доступності. Вартість пірометрів значно нижче вартості тепловізорів, але на жаль, пірометр здатний надати тільки цифрову індикацію температури.
Ліцензований навчальний центр компанії «Балтех» проводить навчання фахівців за курсом ТОР-105 «Загальна термографія» в Санкт-Петербурзі, а так само існує можливість проведення виїзного навчання фахівців безпосередньо на підприємстві, в процесі якого будуть надані як теоретичні, так і практичні знання.
У разі неможливості придбання

На данной странице вы можете купить/заказать недорого Вимірювання температури за допомогою пірометрів і тепловізорів. в г. Киев по цене 1000 грн. Для связи с продавцом, позвоните ему по указанному телефону или нажмите кнопку "Написать продавцу". На доске бесплатных объявлений Распродажа онлайн вы можете найти бу и новые товары с фото и скидкой, дешевле, чем на олх. • Номер объявления: 562698
  • 19.09.2017 11:31 цена 1 000 грн.
  • 17.10.2017 11:31 цена 900 грн.
  • 14.11.2017 11:31 цена 810 грн.
  • Следующая уценка в течение 20 ч., 28 мин.
  Если в течение 28 дней продавец не уменьшил цену, то происходит уценка товара на 10% подробнее
  Объявления Киев. Купить / продам или посмотреть фото объявлений по низкой цене в категории . Популярные запросы: рювання температури допомогою рометр теплов рювання Киев температури Киев допомогою Киев рометр Киев теплов Киев
  Это объявление просматривали 35 разРазместить ваше объявление