Temperatūros matavimo algoritmas ar niuansų sprendžiant matavimo problemos

Temperatūros matavimo algoritmas ar niuansų sprendžiant matavimo problemos

729 $

1 000 $

Объявление не актуально (срок размещения истек)
Просмотров: 56
 • baltech
 • На сайте с 11.03.2016
 • Телефон: +380(44) 379-28-88
 • Город: Киев
 • Доставка: Отправлю в другой город
 • Добавлено: 24.07.2017 19:40 (140 д. назад)

Описание

Temperatūros matavimo regione gali būti reikalaujama diagnozuojant ir gamybos procesų bei nustatant autonominių šildymo sistemas. Po montavimas šildymo prietaisų turi būti naudojant infraraudonųjų spindulių termometras, patikrinkite savo realius rezultatus temperatūrą.

Taip, eksploatavimo įrenginio paleidimas turi būti susipažinę su instrukcijomis, siekiant išvengti iškraipymų netinkamoje veikimo vertės. Temperatūros matavimo algoritmas yra šios medžiagos:

• Prietaisas yra įjungtas;
• Piltuvėlis yra nukreiptas į bandymo paviršiaus;
• Lazerinė rodyklė atskleidžia matavimo vietoje ribos;
• Davus, ekranas rodo temperatūros vertę. Jei modelis pirometro leidžia saugomi atmintyje duomenis. Tada ši informacija keičiama informacija iš šių matavimų.

Kaip matote, pirometro temperatūros matavimo algoritmą — paprastas procesas. Todėl, prietaisas yra privaloma matavimo prietaisas įmonė darbuotojai, atliekantys Termo patikrinimą.

Tačiau, kai veikia devaysa turi atsižvelgti į kai kuriuos niuansus.
Matavimo temperatūros įvairių objektų
Kai dirvos temperatūros matavimas, medienos, akmens ir kitų gamtos objektų, būtina atsižvelgti į tai, kad jų emisijos lygis yra apytikriai 0,8 — 0,95. Jei operacija atliekama po atviru dangumi, rezultatas gali turėti įtakos, «Šaltasis difuzinis dangaus spinduliuotės». Norėdami išvengti šių pasekmių, naudoti skėtį ir kitą apsaugą visame matavimo taško.
Plastikinių laidų ir pluoštus, panašius spinduliavimo, tačiau jų mažas storis nesuteikia pakankamai tikslius matavimus. Todėl mes turime pirometro su dideliu priemonę akyse.
Mažas atspindžio ir didelės spinduliavimo gebos pasižymi skaidres. Plonesni plėvelė, tuo mažesnis jo koeficientas.
Jei norite išmatuoti yra už stiklo objekto temperatūrą, reikia atsižvelgti į tai, kad neperduoda infraraudonuosius spindulius. Todėl taikoma uzkospektralny pirometro.
Matavimo karštų dujų ir vidinės liepsnos temperatūros liepsna yra vykdoma, ir todėl reikia specialių matavimo prietaisą, o rezultatai gali būti iškraipytas dėl to, kad krosnies sienos poveikio.
Paprastų ir sudėtingų matavimo užduotys
Pagal paprastas užduotis yra skirtas temperatūros matavimo nemetalinių medžiagų / paviršių ir organinių junginių (medienos, plastiko, tekstilės medžiagų, popieriaus, gumos, ir taip toliau.), Spinduliavimo kuri nekeičia temperatūrų intervale ir yra lygus ≈ 0,95. Specialiųjų priemonių taikymas matavimo nereikia.
Pagal iššūkių temperatūra nurodo matavimo objektų, turinčių nevienodas ir šviesus atspindinčių paviršių su nedideliu spinduliavimo. Norėdami gauti tikslius matavimo verčių gali būti reikalinga speciali aprėptį:
• dažų;
• Tepalo plėvelė;
• Lipni plėvelė, fiksuotą spinduliuotės.
Baltech kompanija siūlo unikalią pirometrai Temperatūros matavimo BALTECH Lt — 0208C , Lt — 0212C , Lt — 0215C .

Mes taip pat atliko mokymus Termografija mokymo centras mokymo ir mokymo, kur studentai aiškiai rodo temperatūros matavimo algoritmą ir įvairių niuansų operaciją.

На данной странице вы можете купить/заказать недорого Temperatūros matavimo algoritmas ar niuansų sprendžiant matavimo problemos в г. Киев по цене 1000 грн. Для связи с продавцом, позвоните ему по указанному телефону или нажмите кнопку "Написать продавцу". На доске бесплатных объявлений Распродажа онлайн вы можете найти бу и новые товары с фото и скидкой, дешевле, чем на олх.

Temperatūros matavimo algoritmas ar niuansų sprendžiant matavimo problemos - Изображение 1Temperatūros matavimo algoritmas ar niuansų sprendžiant matavimo problemos - Изображение 2


 • Номер объявления: 538817
  • 24.07.2017 19:40 цена 1 000 $
  • 08.08.2017 19:40 цена 900 $
  • 05.09.2017 19:40 цена 810 $
  • 03.10.2017 19:40 цена 729 $
  Если в течение 28 дней продавец не уменьшил цену, то происходит уценка товара на 10% подробнее
  Объявления Киев. Купить / продам или посмотреть фото объявлений по низкой цене в категории . Популярные запросы: Temperat matavimo algoritmas niuans sprend iant matavimo problemos Temperat Киев matavimo Киев algoritmas Киев niuans Киев sprend Киев iant Киев matavimo Киев problemos Киев
  Это объявление просматривали 56 разРазместить ваше объявление