Pyrometer energijos auditų

Pyrometer energijos auditų

729 грн.

1 000 грн.

Объявление не актуально (срок размещения истек)
Просмотров: 45
 • baltech
 • На сайте с 11.03.2016
 • Телефон: +380(44) 379-28-88
 • Город: Киев
 • Доставка: Отправлю в другой город
 • Добавлено: 24.07.2017 14:53 (121 д. назад)

Описание

Dėl šildymo sistemų diagnostikos, galite naudoti matavimo prietaisas yra pirometro. Prietaisas pagal profesinę sritį ir tarp gerbėjų. Su prietaisu, galite greitai nustatyti spragas sienų, grindų, dvigubais stiklais ir juos pašalinti. atliekami laiku Remontas bus išgelbėti jus nuo didelio masto darbo ir materialinių sąnaudų.
Tikslas pirometro ir jo rūšys
Yra dviejų tipų pirometrai: stacionarių ir nešiojamų.
Jei reikia, kontrolei ir diagnostikos įranga vienetų pramoniniai mechanizmai taikomas esamą stacionarią įrangą,, kuris yra temperatūros diapazonas (-50) — (2000) ° C. Prietaisas, greitai gaudyti signalą leidžia nedelsiant sustabdyti mašiną, kai aptinkamas gedimas, mažinant išleidimo gaminius su trūkumais, tikimybę ir avarijų.
Komunalinių paslaugų specialistas privalo judėti, nes jis turi patikrinti dujų linijas, ištirti angos ir diagnozuoti elektros laidus skirtingose vietose. Yra reikės mažiau tikslūs (per 0,75-3 laipsnių), bet mobili ir kompaktiška pirometro energijos auditus. Žemos temperatūros ir prietaisams, kurių mažiau temperatūrų intervale (-20) — (380) ° C temperatūroje gali būti perkelti, net į kišenę. Dėl naudojimo ne laboratorijoje taikymo sritį mobili našumas yra pakankamai.
tipų pirometrai
Jei reikia energijos audito pirometro izoliacija sienų arba vandens vamzdžio, rekomenduojama infraraudonųjų spindulių (IR) įrenginius, kaip Tai bus pridėti daug spindulys vietoje. Šios priemonės yra su spalvotu ekranu schematiškai atstovybė infraraudonųjų spindulių paviršiaus.
Pyrometers su nespalvotų vaizdų nerekomenduojama naudoti statybvietėse ir fabrikuose. Šių prietaisų per tam tikrą laiką dėl dulkių tikslumas, gali blogėja. Bicolor aukščiau pirometrai yra naudojamas matuoti medžiagos, kuris keičia operacijos (liejimo metalo) bendra būklė atliekant temperatūrą. Prietaisai, matavimo ir skirtingų spalvų spektrai santykis kelių bangų, duoti tikslius rezultatus.
Dirbti su kabeline, gumos, medžio, akmens ir tt Pasirinkite modelį su atsižvelgiant į 6-14 mikronų diapazone bangos. Dėl ilgalaikio metalų rekomenduojama modeliai, turintys aukštąjį šį rodiklį.
Forma pirometro energijos audito gali būti skirtingos, tačiau labiausiai patogus gamintojai mano «pistoletas» parinktį nes kai apimtis prietaisas tai taip rankos formos. Netrukdytų ir guminės pagalvėlės rankena, kad būtų išvengta slydimo iš prietaiso iš vartotojo rankose.

Jei reikia aukštos kokybės prietaisas energijos auditą, bendrovė siūlo unikalią Baltech pirometrai temperatūros matavimo serijos TL :

• 0208 C ;
• 0212 C ;
• 0215 C .

Be to, mūsų departamentas, techninės tarnybos (OTS) atlieka terminio vaizdo diagnostikos įrenginius naudojant terminį BALTECH TR . Visos operacijos, mūsų specialistai atlieka aukšto lygio ir per trumpą laiką.

На данной странице вы можете купить/заказать недорого Pyrometer energijos auditų в г. Киев по цене 1000 грн. Для связи с продавцом, позвоните ему по указанному телефону или нажмите кнопку "Написать продавцу". На доске бесплатных объявлений Распродажа онлайн вы можете найти бу и новые товары с фото и скидкой, дешевле, чем на олх.

Pyrometer energijos auditų - Изображение 1Pyrometer energijos auditų - Изображение 2


 • Номер объявления: 538542
  • 24.07.2017 14:53 цена 1 000 грн.
  • 08.08.2017 14:53 цена 900 грн.
  • 05.09.2017 14:53 цена 810 грн.
  • 03.10.2017 14:53 цена 729 грн.
  Если в течение 28 дней продавец не уменьшил цену, то происходит уценка товара на 10% подробнее
  Объявления Киев. Купить / продам или посмотреть фото объявлений по низкой цене в категории . Популярные запросы: Pyrometer energijos audit
  Это объявление просматривали 45 разРазместить ваше объявление