Matavimo objekto temperatūrą

729 $

1 000 $

Объявление не актуально (срок размещения истек)
Просмотров: 41
 • baltech
 • На сайте с 11.03.2016
 • Телефон: +380(44) 379-28-88
 • Город: Киев
 • Доставка: Отправлю в другой город
 • Добавлено: 24.07.2017 17:09 (139 д. назад)

Описание

Vietoj standartinio temperatūros matavimo metodu ateina bekontaktis metodas. Statybos, energetikos, pramonės ir kitoms žmogaus veiklos srityse dažnai turi atlikti šią operaciją ankštose erdvėse ar sunkiai pasiekiamose objektų. Vidutinės gali būti sterilus arba agresyvi, ir elektros smūgio arba kitomis sąlygomis, pavojus, kad būtų sunku kontroliuoti temperatūrą.

Ir jei bandomasis objektas juda ar objektas temperatūra viršija šimtą laipsnių? Tokiais atvejais, kontaktų matavimas yra neįmanoma. Čia temperatūros matavimas atliekamas naudojant pirometrai. Jie leidžia, turint tam tikru atstumu nuo objekto yra diagnozuotas, tiksliai atlikti matavimus. Eksperimento grynumas yra neskaldyti, o specialistas nekeltų savo gyvybei.
Galimybė naudotis pirometrai nauda

Iš pyrometers funkcija naudojimas taupo darbo jėgos ir finansus, nes jie leidžia atlikti matavimus nestabdant gamybos ciklą. Susisiekite su temperatūros matavimas turi, net ir trumpą laiką, prastovas. Tačiau net ir toks trumpas laikotarpis susiduria daugelis įmonių didelius nuostolius.

Todėl tokių matavimo prietaisų įdiegimas gamyboje — tikra panacėja, kuri gali lemti galios gamybos padidėjimą be rimtų materialinių išlaidų.
Su dideliu greičiu ir matavimo tikslumas pirometrai didinti darbo efektyvumą ir padidinti produktyvumą. Mechaninis veiksmai objekto atmesti, nėra energijos nuostolių, kurie taip pat padidina rezultatų tikslumą.

Žymiai sumažino asmens sužalojimo galimybę. Kuo atstumas nuo objekto, tuo mažiau traumų rizika, ypač esant aukštai temperatūrai. Temperatūros matavimo naudojant pirometro atliekamas per atstumą.

Todėl naudos iš šių matavimo prietaisų įdiegimas yra neabejotina. Atlikti būtinus matavimus pavojingoje zonoje, darbuotojai neturi rizikuoti savo sveikata!
Veikimo principas pirometro

Jei kūno temperatūra skiriasi nuo absoliutaus nulio, tai bus spinduliuoja į kosmosą šiluma. Todėl IR pirometro darbo principas paremtas matavimo energijos sklindančius iš objektų. Pagrindinis elementas pirometro — jutiklis. Jo misija — užfiksuoti infraraudonuosius spindulius iš šildomo objekto ir konvertuoti jį į elektros signalą, kuris yra proporcingas temperatūros. Po signalo apdorojimo rezultatas yra rodomas integruotą ekraną.

Kaip matote, pirometro temperatūros matavimo metodas — paprasta ir nebrangu, ir patys matavimai greitai ir yra pagaminti iš dideliu atstumu ir saugus operatoriui. Prietaiso diapazonas priklauso nuo jo skiriamosios gebos ir optinio skaidrumo terpėje.

Jei reikia modernių matavimo prietaisų, kompanija siūlo unikalią Baltech pirometrai Temperatūros matavimo BALTECH Lt — 0208C , TL — 0212C , LS — 0215C .

Kartu su pirometrai, mes rekomenduojame mūsų termovizoriais serijos TR, sertifikuota Rusijoje ir Kazachstane naudojimą.

На данной странице вы можете купить/заказать недорого Matavimo objekto temperatūrą в г. Киев по цене 1000 грн. Для связи с продавцом, позвоните ему по указанному телефону или нажмите кнопку "Написать продавцу". На доске бесплатных объявлений Распродажа онлайн вы можете найти бу и новые товары с фото и скидкой, дешевле, чем на олх. • Номер объявления: 538702
  • 24.07.2017 17:09 цена 1 000 $
  • 08.08.2017 17:09 цена 900 $
  • 05.09.2017 17:09 цена 810 $
  • 03.10.2017 17:09 цена 729 $
  Если в течение 28 дней продавец не уменьшил цену, то происходит уценка товара на 10% подробнее
  Объявления Киев. Купить / продам или посмотреть фото объявлений по низкой цене в категории . Популярные запросы: Matavimo objekto temperat Matavimo Киев objekto Киев temperat Киев
  Это объявление просматривали 41 разРазместить ваше объявление