Контроль температури об’єктів за допомогою тепловізорів та пірометрів.

Контроль температури об’єктів за допомогою тепловізорів та пірометрів.

810 $

1 000 $

Просмотров: 75
 • baltech
 • На сайте с 11.03.2016
 • Телефон: +380(44) 379-28-88
 • Город: Киев
 • Доставка: Обговаривается
 • Добавлено: 19.09.2017 11:22 (83 д. назад)

Описание

Безконтактні дистанційні вимірювачі температури (пірометри серії BALTECH T L і тепловізори серії BALTECH T R) виробляються вже багато років. Вони надійні і прості в експлуатації. Невелика вага, автономне живлення, швидкість і точність роботи — ось основні відмінні риси серії BALTECH TL і TR. Інфрачервоний метод вимірювання температури заснований на вимірюванні інфрачервоного (теплового) випромінювання об’єкта і його перерахунку в температуру.
Радіаційний (інфрачервоний) тепловізор BALTECH TR-0180 являє собою аналог відео / фотокамери, зйомка яким проводиться в інфрачервоній частині спектра випромінювання об’єкта. Отримані таким чином «фотографії» називаються термограммами. За термограмме можна визначити температуру в кожній точці об’єкта. пірометри ж BALTECH TL-0212C, на відміну від тепловізорів, дозволяють визначити температуру на деякій сферичної або еліптичної області поверхні.
Розміри області визначення температури як тепловізором, так і пірометром залежать від оптичного дозволу (показника візування) приладу.
У пірометрії показником візування називається відношення діаметра плями контролю приладу на об’єкті вимірювання до відстані до об’єкта. У технічній документації на пірометр, як правило, вказується значення показника візування на певній відстані до об’єкта або наводиться діаграма поля зору.
У Аріантом використання пірометрів і тепловізорів для контролю в будівництві дуже багато. Це може бути і найпростіший контроль температур асфальту і бетону, а може бути і обстеження споруди для виявленняенерговитрат, так званий енергоаудит. З енергоаудитом пов’язана одна дуже цікава особливість, про яку дуже часто запитують непрофесіонали, — чи можна вимірювати температуру пірометром через скло? Справа в тому, що скло є прозорим у видимій частині оптичного діапазону. Для пирометра ж скло буде таким же непрозорим матеріалом, як для нас стіна. І саме тому на термограмме при енергоаудит будівель дуже добре виділяються квадратики вікон, так як через них ідуть найбільші втрати енергії. І порівнюючи термограмми, скажімо від потрійних пластикових склопакетів і звичайних подвійних дерев’яних рам, легко можна зробити висновок про ефективність використання склопакета.
Але, як правило, втрати енергії йдуть не тільки через вікна. Установка певного типу віконних рам, — це або проектне рішення, або добра воля власника. Набагато важливіше втрати енергії через дефекти конструкції або через ділянки, де був допущений брак при спорудженні:
З’єднання, заповнені піною, добре захищені нею від продування, але піна може бути неефективна як утеплювач, або вироблені роботи виконані з браком, з пустотами. В результаті йдуть втрати тепла. Начебто недме, а холод буде в квартирі, такі дефекти ви зможете легко виявити скориставшись те

На данной странице вы можете купить/заказать недорого Контроль температури об’єктів за допомогою тепловізорів та пірометрів. в г. Киев по цене 1000 грн. Для связи с продавцом, позвоните ему по указанному телефону или нажмите кнопку "Написать продавцу". На доске бесплатных объявлений Распродажа онлайн вы можете найти бу и новые товары с фото и скидкой, дешевле, чем на олх. • Номер объявления: 562677
  • 19.09.2017 11:22 цена 1 000 $
  • 17.10.2017 11:22 цена 900 $
  • 14.11.2017 11:22 цена 810 $
  • Следующая уценка в течение 18 ч., 23 мин.
  Если в течение 28 дней продавец не уменьшил цену, то происходит уценка товара на 10% подробнее
  Объявления Киев. Купить / продам или посмотреть фото объявлений по низкой цене в категории . Популярные запросы: Контроль температури допомогою теплов рометр Контроль Киев температури Киев допомогою Киев теплов Киев рометр Киев
  Это объявление просматривали 75 разРазместить ваше объявление