Ir Matavimo kambario temperatūros terminio vizoriai

Ir Matavimo kambario temperatūros terminio vizoriai

729 $

1 000 $

Объявление не актуально (срок размещения истек)
Просмотров: 51
 • baltech
 • На сайте с 11.03.2016
 • Телефон: +380(44) 379-28-88
 • Город: Киев
 • Доставка: Обговаривается
 • Добавлено: 24.07.2017 18:06 (143 д. назад)

Описание

Jei namuose yra normalu šildymo sistemos šildo, bet kietas, būtina ieškoti šilumos nutekėjimas. Norėdami tai padaryti, naudokite terminį vizoriai. Šis prietaisas, registruojant objektų, galinčių sukurti Heat Žemėlapis temperatūrą. Po ją analizuoti, mes galime rasti šilumos nutekėjimo vietos. Su devaysa įvertintas šildymo radiatorių ir «Šildomos grindys» sistema su šildytuvai uždaromos jungtis.

Terminis tyrimas bus naudingas / FOR:

• Defektai elektros tinklų;
• Elektros gedimų;
• Apklausos mechanizmai;
• Aptikta ligos gyvūnų ūkiuose.
Prietaisas devaysa

Universalus prietaisas, registruodamiesi šilumos objektą (elektromagnetinių bangų infraraudonųjų spindulių diapazone) iš bolometer jutiklis, paverčia jį į vaizdo procesorius ir išveda skaitmeninį monitorių. Šiltos vietose paveikslėlyje objektas padengtas raudonai, šalčiausias — mėlyna. Jei matavimo temperatūros intervalas nurodyta riba, dar 6 spalvos gali būti tarp jų (didžiausia).

Vaizdas gali būti įrašyta į šilumos atmintį ir tada eksportuoti į asmeninį kompiuterį. Įdiegti į savo kompiuterį specialiu programos termogramą naršymui ir tvarkomi.

Nuo vaizdo apima fokusavimo lęšiai (įrenginys sukonfigūruotas taip, kad teplosemku diapazone) ir kontrolės.

Profesionalus sriuba, veikianti pramonės yra labai brangūs, nes jų produkcija naudojama germanio, nikelio, platinos ir kitų brangių medžiagų. Buitinė terminiai modeliai yra daug pigiau, apie $ 300.

Ar aš turiu pirkti įrenginį?

Jei norite, kad temperatūros matavimas kambario šilumos Rodymo, galite imtis įrenginį samdyti ar kviesti ekspertus, kad jie nusprendė savo problemas. Jei remonto darbus, būtinai pirkti šiluminę vizoriai naudoti ją stebėti pastatų būklę.
Kaip fotografuoti patalpoje?

Rekomenduojame pirmiausia atlikti šaudymo pastato cokolio dalis, turinti vidutinės trukmės ir maždaug tą patį plotą, už išdėstymas, šilumos nuostolius. Daugeliu atvejų tai yra dalis tuščią sieną. Tai būtina vėlesnis palyginimas spalvų paletė likusi patalpų skyrius su bazine spalva.

Labiausiai šilumos nuotėkis per stogą. Todėl apklausos viršutinius kampus stogo ir turėtų būti atliekamas iš vidaus palėpėje kiti stogo elementai. Tada šilumos Žemėlapis siena, nes jų kampai yra įmanoma atotrūkis. Ypatingas dėmesys — angos Windows / durimis. Viskas, kas sutrikdo tvirtą sieną, potencialus šalčio tiltelių. Nepamirškite šaudyti apatinius kampus ir grindis. Terminis šaudymo patalpose turėtų būti atliekamas su šviesą dienos metu.
«Balteh» Įmonė siūlo įmonėms:
1. Paprasta ir nebrangu vaizdo jutikliai serijos TR, sertifikuota Rusijoje ir Kazachstane;
2. Mokymo centras mokymus ir mokymus, kur mokymo kursai atlieka termografija;
3. Terminio vaizdo terminio vaizdo diagnostika BALTECH TR objektus. Operacija atliekama mūsų Techninis aptarnavimas departamentas (OTC), turintis akreditaciją kaip termografija ir terminio vaizdo diagnostikos (sertifikate 2016 liepos) laboratorijoje.

На данной странице вы можете купить/заказать недорого Ir Matavimo kambario temperatūros terminio vizoriai в г. Киев по цене 1000 грн. Для связи с продавцом, позвоните ему по указанному телефону или нажмите кнопку "Написать продавцу". На доске бесплатных объявлений Распродажа онлайн вы можете найти бу и новые товары с фото и скидкой, дешевле, чем на олх. • Номер объявления: 538741
  • 24.07.2017 18:06 цена 1 000 $
  • 08.08.2017 18:06 цена 900 $
  • 05.09.2017 18:06 цена 810 $
  • 03.10.2017 18:06 цена 729 $
  Если в течение 28 дней продавец не уменьшил цену, то происходит уценка товара на 10% подробнее
  Объявления Киев. Купить / продам или посмотреть фото объявлений по низкой цене в категории . Популярные запросы: Matavimo kambario temperat terminio vizoriai Matavimo Киев kambario Киев temperat Киев terminio Киев vizoriai Киев
  Это объявление просматривали 51 разРазместить ваше объявление