Energijos audito išlaidos, ekonominis efektas šilumos BALTECH TR

Energijos audito išlaidos, ekonominis efektas šilumos BALTECH TR

729 грн.

1 000 грн.

Объявление не актуально (срок размещения истек)
Просмотров: 42
 • baltech
 • На сайте с 11.03.2016
 • Телефон: +380(44) 379-28-88
 • Город: Киев
 • Доставка: Обговаривается
 • Добавлено: 24.07.2017 14:16 (120 д. назад)

Описание

Įmonė savanoriškai atlieka energetinį auditą, didinant jos konkurencingumą. Kadangi energijos auditas bus nustatyti energijos nuostolius, kuri duos galimybę imtis veiksmų juos pašalinti. Tai bus automatiškai padidinti gamybos efektyvumą. Galutinis rezultatas auditas gauti pasą energijos organizacijos.
Pagal energijos apklausos skirtas rinkti informaciją, tyrimą surinktais duomenimis ir jų analize. Dėl energijos audito kaina priklauso nuo:
• plotas objekto;
• įmonių paraiškas;
• Darbo vietų pastato numerį.
Tam tikrame etape energetikos auditas gali būti įmonės plėtros ir išlaisvinti savo produkcijos į naują, aukštesnį lygį pagrindu. Nes kaip efektyvias priemones, kaip pagerinti apskaitos sistemą energijos išteklių rezultatas bus sumažintas jų naudojimu susijusias išlaidas.
Žinoma, dėl pastatų energinio audito kaina bus didelė, bet dėl pirminio išlaidų grąža yra svarbesnis nei pradinė kaina energetikos apklausa. Statistika rodo, kad energetinio audito kaina grąžinta per 5 metus, ir kai kurių įmonių — 2 metus.
Kas yra įtrauktos į energijos audito kaina?
Daugelis mano, kad energetinio audito kaina yra pagamintas iš atlikto darbo. Bet tai tik vienas komponentas energijos auditą. Taip pat būtina pridėti išlaidas:
• Atlyginimas auditoriams. Specialiai apmokyti ir aukštos kvalifikacijos inžinierius neveikia «už nieką» ir tuo labiau nemokamai;
• Transportas: automobilių nusidėvėjimo, kuro ir tepalų;
• Sandėliavimo bandymo medžiagų ir įrangos;
• Iš naudojamų prietaisų ir nusidėvėjimo sąnaudų.
Finansinis auditas Įmonės duomenų bazė turi būti sunkus. Duomenų prieinamumas pirometrai, termovizoriais ir kitų matavimo metodų negali būti atitinkamu lygiu atlikti energetinį auditą, ir tokie įrenginiai yra brangūs. Kompanija, siūlanti energijos audito paslaugas turi būti dalis esamų SRO energetikos auditoriai, nes kitaip jis neveiks.
Pavyzdys. Energijos katilo tyrimo kaina yra sudaryta darbo užmokesčio elektrikas, inžinierius, elektros sistemos plius brangių įrenginių, šilumos, dujų analizatorius, ir pan naudojimui.
Tačiau reguliariai atlikti energijos vartojimo auditas leis jam susigrąžinti išlaidas ir sutaupyti veikia. Tik reikia imtis veiksmingų priemonių dėl turimų išteklių panaudojimo. Be to, energetikos pasų paruošimas sudarys sąlygas negauna sankcijos reguliavimo institucijų, nes dokumentai yra įregistruotas Energetikos ministerijos.
Atminkite, kad jūsų materialinės sąnaudos ateityje priklauso nuo energijos vartojimo auditų kokybę. Todėl ši operacija pasitikėjimas sertifikuota specialistai, turintys patirtį atliekant energetinius auditus ir prieigą prie šios rūšies darbą.
«Baltech» Bendrovė turi tokią patirtį ir tokius specialistus. Patirtis ir žinios apie techninių paslaugų skyrius (UTS), turintys akreditaciją kaip termografija ir terminio vaizdo diagnostikos laboratorija (sertifikato liepos darbuotojų 2016 g )., Siekiant padėti atlikti įvairius užsiėmimus aukšto lygio, kuris padės sumažinti energijos suvartojimą savo įmonę ir turės naudos jos ekonomika.
Ekonominis efektas šilumos BALTECH TR išreikšta milijonais, o mūsų prietaisų grąža yra 3-4 mėnesiai. Kviečiame visus thermographer mūsų mokymo kursų TOP-104 «Bendra termografija. Praktinis taikymas šilumos ir pirometrai. IR langelis BALTECH TR -95 W ».

На данной странице вы можете купить/заказать недорого Energijos audito išlaidos, ekonominis efektas šilumos BALTECH TR в г. Киев по цене 1000 грн. Для связи с продавцом, позвоните ему по указанному телефону или нажмите кнопку "Написать продавцу". На доске бесплатных объявлений Распродажа онлайн вы можете найти бу и новые товары с фото и скидкой, дешевле, чем на олх.

Energijos audito išlaidos, ekonominis efektas šilumos BALTECH TR - Изображение 1Energijos audito išlaidos, ekonominis efektas šilumos BALTECH TR - Изображение 2


 • Номер объявления: 538475
  • 24.07.2017 14:16 цена 1 000 грн.
  • 08.08.2017 14:16 цена 900 грн.
  • 05.09.2017 14:16 цена 810 грн.
  • 03.10.2017 14:16 цена 729 грн.
  Если в течение 28 дней продавец не уменьшил цену, то происходит уценка товара на 10% подробнее
  Объявления Киев. Купить / продам или посмотреть фото объявлений по низкой цене в категории . Популярные запросы: Energijos audito laidos ekonominis efektas ilumos BALTECH
  Это объявление просматривали 42 разРазместить ваше объявление