Energijos auditas biudžetinių organizacijų

Energijos auditas biudžetinių organizacijų

729 $

1 000 $

Объявление не актуально (срок размещения истек)
Просмотров: 54
 • baltech
 • На сайте с 11.03.2016
 • Телефон: +380(44) 379-28-88
 • Город: Киев
 • Доставка: Отправлю в другой город
 • Добавлено: 24.07.2017 14:24 (117 д. назад)

Описание

Kiekvienais metais mes matėme energijos tarifų padidėjimas, kuris daro įtaką įmonių efektyvumą. Todėl energijos taupymo problemos tampa aktualus bet kuriai organizacijai. energijos auditas yra būtinas siekiant išspręsti šią problemą.

Žinoma, energijos auditai biudžetinių organizacijų nėra pigus. Norėdami atlikti šį testą bus reikalinga brangi įranga ir aukštos kvalifikacijos specialistus, kurie turi visiškai suvokti tam tikroje įmonėje problemas. Atminkite, kad ir koks būtų brangus energijos auditas, tai atsipirks greitai.
Įdomu tai, kad energijos auditas biudžetinių organizacijų buvo atliktas net TSRS, nors tuo metu, kai energijos išteklių tarifai buvo pigus. Tačiau energetinio audito sąvoka, pati buvo įvesta tik 2010 g . Pagrindiniai normatyviniai dokumentai energijos vartojimo efektyvumo ir energijos taupymo — Federalinio įstatymo (FZ) № 261.
Pagrindiniai etapai
Energijos auditas biudžetinių organizacijų apima keletą etapų:
• Rinkti duomenis apie objektą. Jis renka informaciją apie faktinį suvartojimą kuro ir vandens keliais ankstesniais metais, išanalizuota vartojimo ir energijos sąnaudų struktūra, energijos suvartojimas apskaičiuojamas, remiantis produkcijos vienetui;
• Tiria energijos pusiausvyrą tirtos įmonės ir atskirų jos padalinių. Sukurti energijos išteklių vartojimo žemėlapį ir jų naudojimą, parengtą balansą pati bendrovė ir atskirų jos rūšių išteklių;
• Apibendrina atliekamas energetinį auditą, kuriant energijos taupymo planą būsimų vykdomos veiklos techninę ir ekonominę analizę, jų efektyvumo. Kaip rezultatas, prioritetai pasirenkami, siekiant sumažinti energijos intensyvumą gaminamų produktų ir išteklių vartojimą.
Svarbu, kad vartotojas (klientas), remiantis paties Gauti duomenys gali išspręsti kai kurias problemas, pritraukti investicijas.
Pagal įstatymo 261, energetikos auditas biudžetinių organizacijų — įrišimas procesą, bet tai verta paminėti, kad daugelis institucijų, nepaisant sankcijų neatitinka energijos audito reikalavimus. Turimi duomenys rodo, kad atskiruose mokyklų šilumos suvartojimas vienam šildymo sezonui gali būti sumažintas iki 60%! Tačiau ši situacija yra ne tik mokyklose, bet ir viešojo sektoriaus organizacijų dauguma. Nors pradinė kaina, nesvarbu, kaip didelis jie buvo, per trumpą laiką bus grąžinta su palūkanomis.
Modernizavimas katilinių įranga yra brangi įmonė, bet su finansinės paramos iš biudžeto, tai bus veiksminga priemonė, kuri bus žymiai sumažinti energijos sąnaudas.
Įmonės Baltech pasiruošę atlikti energijos vartojimo auditą pastatuose skirtingais tikslais. Mūsų įmonė turi didelę patirtį biudžetinių organizacijų auditą turi reikiamų įgūdžių dirbti ir visą leidimą.
Mūsų departamentas Techninė tarnyba (OTS), turintis akreditacija laboratorinės diagnostikos šilumos termografija (sertifikato liepos mėn 2016 g .), Ir palaikykite aukštos kokybės energijos kontrolės sistemas. Gauti išsamią informaciją apie tikrąją būseną energijos valdymo ir studijuoti savo augimo potencialą, mes suteiksime Jums konsultacijas dėl taupymo ir efektyviau naudoti energiją.

На данной странице вы можете купить/заказать недорого Energijos auditas biudžetinių organizacijų в г. Киев по цене 1000 грн. Для связи с продавцом, позвоните ему по указанному телефону или нажмите кнопку "Написать продавцу". На доске бесплатных объявлений Распродажа онлайн вы можете найти бу и новые товары с фото и скидкой, дешевле, чем на олх.

Energijos auditas biudžetinių organizacijų - Изображение 1Energijos auditas biudžetinių organizacijų - Изображение 2


 • Номер объявления: 538488
  • 24.07.2017 14:24 цена 1 000 $
  • 08.08.2017 14:24 цена 900 $
  • 05.09.2017 14:24 цена 810 $
  • 03.10.2017 14:24 цена 729 $
  Если в течение 28 дней продавец не уменьшил цену, то происходит уценка товара на 10% подробнее
  Объявления Киев. Купить / продам или посмотреть фото объявлений по низкой цене в категории . Популярные запросы: Energijos auditas biud etini organizacij
  Это объявление просматривали 54 разРазместить ваше объявление