Energetinis auditas pastatų

Energetinis auditas pastatų

729 $

1 000 $

Объявление не актуально (срок размещения истек)
Просмотров: 31
 • baltech
 • На сайте с 11.03.2016
 • Телефон: +380(44) 379-28-88
 • Город: Киев
 • Доставка: Обговаривается
 • Добавлено: 24.07.2017 12:09 (123 д. назад)

Описание

C. 2014 g . bet pastatas, pradėtas eksploatuoti, būtinai turi atlikti energijos vartojimo auditą. Tik po to gavus leidimą. Energetinis auditas pastatų atliekamas siekiant patikrinti, kaip laikomasi faktinių charakteristikų pastato projektavimo vertybių ir energijos vartojimo efektyvumo reikalavimai statybos.
Jei pastatas yra mažiau nei energetinio audito, ji gali būti panaikinti eksploatuoti.
Etapai energijos auditą pastatuose.
Dokumento paruošimo — tai pirmasis etapas energijos auditą pastatuose. Galimų medžiagų, projektinę dokumentaciją ir duomenų analizė analizė. Kiekis nustatomas pagal instrumentinio matavimo atliekamas ir jų koordinavimas.
Antrajame etape, šilumos vaizdo gavimo patikrinimas sienomis. Teplokontrol laikomas veiksmingą kokybės kontrolės metodą šilumos izoliacija ir šilumos apsaugos pastatų. Pasak tokios kontrolės rezultatus sukuria aiškų pareiškimą, pateikiamą su energijos pasą apklaustų pastatą. «Balteh» Bendrovė turi dešimties metų patirtį energetikos audito pastatų ir pastatų atitvarų.
Kontrolė oro mainų gausa — trečiasis etapas energijos auditą pastatuose.
Fiziškai vėdinimo lygis — iš oro tūrio išleistas į valandą į kambarį per sienas į oro tūrio bandymo erdvės, kurioje slėgis skirtumu 50 Pa santykis. Už bandymus dėl oro pralaidumas durų yra nustatytas aerodinaminį duris, kad sumažina vidinis slėgis patalpoje. Todėl per prastai užklijuotos siūlės ir įtrūkimų oro iš išorės patenka į patalpą. Terminio vaizdo ir oro pralaidumo testas leidžia tiksliai rasti nesandarus sritis.
Ketvirtoje žingsnio gali būti atliktas d režimai instrumentinio matavimus. Viskas priklauso nuo kliento noro. Jie bus nustatyti energijos vartojimo efektyvumą operacijos:
• Vėdinimo sistemos;
• Apšvietimo sistemos;
• Kiti energijos reikalaujantis vienetai.
Atliekant energijos vartojimo auditą pastatuose, jie yra pateikiami energijos vartojimo efektyvumo svyruoja nuo A ++ iki E Tai penktasis etapas apklausos klasę.
A ++, A + ir A yra laikoma labai aukštos energijos vartojimo efektyvumo klases ir atitinkamą klasę — didelis. Jei pastatas gauna klasę, suteikia mokesčių lengvatas jį: statybų šeimininkas yra atleistos nuo nekilnojamojo turto mokesčio.
Pagaliau, šeštas žingsnis kuriant energinio naudingumo sertifikatas išduodamas.
Kaina ir terminai energijos auditą.
Minimali kaina nuo energetinio audito pastatų — 30000 rublių. Su statybos ir aukštybinių pastatų plotas padidėjo, ir padidina energijos audito išlaidas.
Minimalus terminas operacijos — 5 darbo dienas.
Jei norite užsisakyti energijos vartojimo auditą pastatuose ir pastatų atitvarų, prašome susisiekti su mūsų techninis aptarnavimas departamentas (UTS), iš «Baltech», turinti akreditaciją kaip termografija ir terminio vaizdo diagnostikos laboratorija (sertifikato liepos 2016 g .).
Naudojant unikalius pirometrai matuoti temperatūrą serijos BALTECH TL « ThermaLine » ir už prieinamą kainą termovizoriais serijos BALTECH TR « ThermaRed », patvirtintą Rusijoje ir Kazachstane, mūsų darbuotojai surengs kokybišką energijos vartojimo auditą pastatuose.

На данной странице вы можете купить/заказать недорого Energetinis auditas pastatų в г. Киев по цене 1000 грн. Для связи с продавцом, позвоните ему по указанному телефону или нажмите кнопку "Написать продавцу". На доске бесплатных объявлений Распродажа онлайн вы можете найти бу и новые товары с фото и скидкой, дешевле, чем на олх.

Energetinis auditas pastatų - Изображение 1Energetinis auditas pastatų - Изображение 2


 • Номер объявления: 538363
  • 24.07.2017 12:09 цена 1 000 $
  • 08.08.2017 12:09 цена 900 $
  • 05.09.2017 12:09 цена 810 $
  • 03.10.2017 12:09 цена 729 $
  Если в течение 28 дней продавец не уменьшил цену, то происходит уценка товара на 10% подробнее
  Объявления Киев. Купить / продам или посмотреть фото объявлений по низкой цене в категории . Популярные запросы: Energetinis auditas pastat
  Это объявление просматривали 31 разРазместить ваше объявление