Діагностика промислового обладнання тепловізорами BALTECH TR

Діагностика промислового обладнання тепловізорами BALTECH TR

729 $

1 000 $

Просмотров: 35
 • baltech
 • На сайте с 11.03.2016
 • Телефон: +380(44) 379-28-88
 • Город: Киев
 • Доставка: Обговаривается
 • Добавлено: 19.09.2017 11:52 (88 д. назад)

Описание

В даний час діагностика промислового обладнання на підприємствах, за рахунок впровадження передових методів, вийшла на одне з лідируючих місць, по заходам, найбільш ефективно привносить економію коштів, з обслуговування виробничих агрегатів.
У даній статті ми розглянемо один з основних методів діагностики і моніторингу стану обладнання, а саме: «Контроль температури об’єктів за допомогою тепловізорів та пірометрів».
Отже, контроль температури об’єктів за допомогою тепловізорів та пірометрів, є одним з найбільш інформативних методів в області діагностики. Будь дефект устаткування, будь то розцентровки,дисбаланс, дефекти в підшипнику і т.д., тягне за собою зміну температурного плями на корпусі агрегату. Відповідно знаючи еталонне значення і фактичне на поверхні агрегатів, ми можемо діагностувати ступінь готовності до роботи того чи іншого вузла.
Як говорилося вище, контроль температури об’єктів проводиться за допомогою тепловізорів та пірометрів. Компанія «Балтех» виробляє і представляє на ринку обладнання, яке дозволяє максимально забезпечити потребу Замовника, при організації або розширенні служби діагностики ан підприємстві. В області тепловізійного контролю представлені моделі тепловізорів , серії BALTECH TR, з діапазоном температур до 2 000˚С. Основною перевагою даної лінійки тепловізорів є найпотужніше функціональне забезпечення (до семи переміщуються точок, три переміщувані області, 13 гам , автоматична корекція термограмми), а також програмне забезпечення — BALTECH — Expert — програма ведення баз даних за результатами вібродіагностики , центрування і тепловізійного обстеження з визначенням залишкового ресурсу, яке дозволяє на ряду з даними по тепловізійного контролю о’ектов , вести базу даних і по інших методів діагностики. Також ТОВ «Балтех» виробляє пірометри (безконтактні термометри), які дозволяють контролювати температуру об’єктів до 3000˚С при дуже високому коефіцієнті візування (1:50). При постачанні відповідного устаткування Замовнику надається методика пірометричного обстеження об’єктів. Ну і нарешті остання розробка нашої компанії — інфрачервоні вікна, які встановлюються на корпус об’єкта ( електрошафи і т.д.), які дозволяють знімати інформацію з тепловізійної картині об’єкта, не відкриваючи електрошафа та інше, тобто немає необхідності отримувати додатковими допуски для проведення обстеження обладнання.
У ліцензованому навчальному центрі ТОВ «Балтех» є можливість прослухати курс по тепловізтонной діагностиці (курс ТОР-104) з подальшим отриманням свідоцтва про підвищення кваліфікації фахівця в цій галузі.
Один з підрозділів компанії «Балтех» — це технічний сервіс. Даний підрозділ укомплектовано кваліфікованими фахівцями в області тепловізійної діагностики, які із

На данной странице вы можете купить/заказать недорого Діагностика промислового обладнання тепловізорами BALTECH TR в г. Киев по цене 1000 грн. Для связи с продавцом, позвоните ему по указанному телефону или нажмите кнопку "Написать продавцу". На доске бесплатных объявлений Распродажа онлайн вы можете найти бу и новые товары с фото и скидкой, дешевле, чем на олх. • Номер объявления: 562746
  • 19.09.2017 11:52 цена 1 000 $
  • 17.10.2017 11:52 цена 900 $
  • 14.11.2017 11:52 цена 810 $
  • 12.12.2017 11:52 цена 729 $
  • Следующая уценка в течение 23 д., 13 ч.
  Если в течение 28 дней продавец не уменьшил цену, то происходит уценка товара на 10% подробнее
  Это объявление просматривали 35 разРазместить ваше объявление