Діагностика дефектів електро та енергообладнання за допомогою BALTECH TR

Діагностика дефектів електро та енергообладнання за допомогою BALTECH TR

729 $

1 000 $

Просмотров: 42
 • baltech
 • На сайте с 11.03.2016
 • Телефон: +380(44) 379-28-88
 • Город: Киев
 • Доставка: Обговаривается
 • Добавлено: 19.09.2017 12:06 (86 д. назад)

Описание

Ще недавно тепловізори і пірометри використовувалися не повсюдно і в дуже рідкісних випадках. Сьогодні тепловізійний метод дослідження щільно увійшов в сучасні реалії. Це пов’язано зі здешевленням виробництва, з розвитком науки і техніки. Тепловізори використовуються для діагностики дефектів різних агрегатів у всіх сферах виробництва. Позаштатна робота агрегату часто супроводжується нагріванням. Приклади: розцентровки валів супроводжується нагріванням муфтового з’єднання, поганий контакт в електричних і контрольних схемах викликає підвищені струми і нагрів, дефекти підшипників викликають їх нагрівання і т.д.
Контроль стану агрегатів прекрасно здійснюється за допомогою тепловізорів компанії «Балтех» серії BALTECH TR різного температурного діапазону. Знаючи гранично допустимі температури нагріву агрегатів, ми можемо з легкістю контролювати їх технічний стан.
Представляємо телевізори виробництва компанії «Балтех». В асортименті є такі тепловізори , як BALTECH TR- 0110-ZERO , BALTECH TR-0110, BALTECH TR-0120 , BALTECH TR- 0140 , BALTECH TR- 0150 , BALTECH TR- 0170 , BALTECH TR- 0180 . Моделі відрізняються між собою дозволом матриці, форм-фактором, діапазоном сприйманих температур.
Тепловізори виробляються в Німеччині, дуже надійні і пристосовані до промислових умов. Всі моделі тепловізорів внесені до Реєстрів Коштів вимірювань Росії і Казахстану. На тепловізори діє гарантія 12 місяців.
Разом з тепловізорами в комплект поставки входить програмне забезпечення « BALTECH- Expert ». Програма має можливість обробляти термограмми, генерувати автоотчети і зберігати їх у внутрішній пам’яті. Програма працює не тільки з тепловізорами , але і з іншими приладами виробництва компанії « BALTECH ».
Ви можете придбати аксесуари і комплектуючі до тепловізора . Ширококутові і вузькокутової об’єктиви, додаткові акумулятори, і нфракрасние вікна . Інфрачервоні вікна встановлюються на об’єкти для більш зручного виміру температури. Наприклад, розподільні шафи, електроустановки тощо
Так само, наша компанія пропонує пірометри для виміру температури, для виміру температури в точці.
Всі менеджери, які працюють в нашій компанії, є чудовими технічними фахівцями, у яких Ви зможете отримати вичерпну інформацію по приладах і послуг.
Співпрацюючи з нашою компанією, ви можете не переживати про гарантійне і післягарантійне обслуговування всіх пропонованих компанією приладів. Ви отримаєте першокласний, оперативний і якісний сервіс.
Якщо у Вас виникла потреба в навчанні фахівців в області термографії і методам тепловізійного дослідження, а також за іншими профілями діагностики і налагодження промислового обладнання — Ласкаво просимо до Навчального Центр компанії «Балтех»! Тут Ви отримаєте відповіді на питання, що цікавлять і поповните багаж своїх знань. Ліцензі

На данной странице вы можете купить/заказать недорого Діагностика дефектів електро та енергообладнання за допомогою BALTECH TR в г. Киев по цене 1000 грн. Для связи с продавцом, позвоните ему по указанному телефону или нажмите кнопку "Написать продавцу". На доске бесплатных объявлений Распродажа онлайн вы можете найти бу и новые товары с фото и скидкой, дешевле, чем на олх. • Номер объявления: 562780
  • 19.09.2017 12:06 цена 1 000 $
  • 17.10.2017 12:06 цена 900 $
  • 14.11.2017 12:06 цена 810 $
  • 12.12.2017 12:06 цена 729 $
  • Следующая уценка в течение 25 д., 21 ч.
  Если в течение 28 дней продавец не уменьшил цену, то происходит уценка товара на 10% подробнее
  Это объявление просматривали 42 разРазместить ваше объявление