CSI 9420 Ex Pro — stacjonarny system monitoringu drgań

CSI 9420 Ex Pro — stacjonarny system monitoringu drgań

590 грн.

1 000 грн.

Объявление не актуально (срок размещения истек)
Просмотров: 150
 • baltech
 • На сайте с 11.03.2016
 • Телефон: +380(44) 379-28-88
 • Город: Киев
 • Доставка: Обговаривается
 • Добавлено: 27.08.2016 15:40 (334 д. назад)

Описание

Dzisiaj chciałbym poświęcić trochę czasu na omówienie takich interesujących tematów jak wykorzystanie w diagnostyce bezprzewodowego monitorowania urządzeń przemysłowych i urządzeń diagnostycznych. Nazwaliśmy go: «System monitorowania wibracji bezprzewodowego, jako podstawę do rozwoju nowoczesnej diagnostyki urządzeń przemysłowych.» Jako przykład, EX Pro bezprzewodowego systemu monitoringu CSI 9420.
Nie ulega wątpliwości, ktoś słyszał o CSI 9420 Ex Pro, ktoś już badał możliwości technicznych CSI 9420 Ex Pro trochę głębiej, a może ktoś i zastosować w praktyce. Ale jako temat, choć nie nowy, ale wciąż dość innowacyjny, myślę, że ci, którzy są już w praktyce zastosować taki system jeszcze wśród nas. Dlatego przyjrzymy się tematowi CSI Aplikacja 9420 Ex Pro na przykładzie mojego doświadczenia korzystania z niej.
Trochę historii o problemie. Nasza firma, jeden z obszarów technologicznych mieć grupę fanów. Wentylatory te są na tyle silne, i nie mniej odpowiedzialne. A oprócz tego są one rozdzielone geograficznie i silnie. W tym czasie w moim użytku był przenośny kolektor danych. I odwiedził dane o fanów harmonogramu. Jednak należy wziąć pod uwagę cechy technologiczne pracy tych jednostek nie zawsze działa. Mówię to z faktu, że mój wygląd w tych fanów nie zawsze pokrywają się z ich pracy. To wstyd, nieproduktywne i oczywiście wynikiem ubogich.
Od tych wszystkich obecnych — przedstawicieli przedsiębiorstw przemysłowych, wszystko, co mam opisanych powyżej, jest mało interesujące dla menedżerów. Jak wiemy, potrzebny jest wynik, aw moim przypadku tak nie było.
A w moim przypadku to było? W moim przypadku to było najważniejsze — to zaufanie, jeśli nie przyjaznych stosunków z «Baltech». A w jednym z naszych spotkań i nasze spotkania są zazwyczaj poświęcone omówieniu problemów niezawodności urządzeń przemysłowych i sposobów jego poprawy, ja poruszył ten temat mojego problemu.
Chciałbym tu przypomnieć, że firma «Baltech», to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku systemów i urządzeń do badań nieniszczących. Doświadczenie pozwala im zostać włączone do dyskusji i rozwiązania prawie każdego problemu przedsiębiorstw przemysłowych w kierunku nieniszczących urządzeń badawczych i zwiększyć niezawodność.
To moja sprawa nie pozostają niezauważone. Tydzień później został zaproszony do ubiegania się o rozwiązanie mojego problemu CSI 9420 Ex Pro — monitoring bezprzewodowy i system diagnostyczny. Na tym etapie nie będę opisywać całą biurokratyczną procedurę rejestracji danych testowych, a to było urządzone tak jak test systemu.
Ale najważniejsze jest to, że każdy z nas może — w ciągu 2 miesięcy rozpoczął testowanie systemu. W moim posiadaniu są dwa czujnik pomiaru drgań, CSI 9420 urządzenie odbierające sygnał blok i laptop. Wszystko! Problemy z konfigurowania i podłączania systemu (jak widać w bardzo prosty) przejął firmę «Baltech».
To, co pozostaje dla mnie? Byłem raz na 2 tygodnie, po prostu przyjść i rozmieścić czujniki drgań na sąsiednim łożyska. I kiedy pierwsze łożyska wentylatorów zostały zdiagnozowane, sama mam zdemontowane systemu, przeniósł go na inny wentylator, on zamontowany i podłączony go. I tak w odstępach 2 tygodni pojawił się na tych fanów, aw ciągu sześciu miesięcy wszystkich moich fanów przeszły pełny przebieg diagnostyki drgań. Nie trzeba dodawać, że wszystkie problemy, które towarzyszą mi wcześniej, po prostu wymazane z mojej drogi. Gdy system pracuje w sposób ciągły, zapis informacji diagnostycznych produkowane z niezbędnymi przerwami do nas. Wszystko, co pozostało do mnie jest w odstępie dwóch tygodni, to do analizy informacji. Ale to pomogło mi oprogramowanie i CSI 9420 Ex Pro.
Można zapytać, co jest moim przewodnikiem? Zrobiło się ode mnie konkretne porady naprawy tych fanów. Teraz wszystkie naprawy nich tylko na moich zaleceń. To tu jest tak łatwo i naturalnie cała grupa fanów przetłumaczone do użytku w aktualnym stanie.
Być może nadal masz pytania, a system, który zapewni spółce «Balteсh»? Pan! Moja odpowiedź jest oczywista. Nasza firma kupiła go po pierwszych wyników jej badań. Przewodnik ultimatum zażądał Wystawiam technicznej specyfikacji dla takich systemów innych urządzeń procesowych.
Myślę, że mój przykład wyraźnie pokazuje, że stosowanie systemów monitorowania drgań bezprzewodowych, nowoczesne przedsiębiorstwo jest podstawą, fundamentem, które mogą i powinny budować nowoczesny sprzęt przemysłowy system rozwoju diagnostyki »
To jest historia. Ale nasza współpraca z firmą «Balteсh» kontynuuje. A dokładniej, rozwija! Jak to jest teraz modne firma govorit- «Balteсh» jej nie rzucać!

CSI 9420 Ex Pro - stacjonarny system monitoringu drgań - Изображение 1CSI 9420 Ex Pro - stacjonarny system monitoringu drgań - Изображение 2CSI 9420 Ex Pro - stacjonarny system monitoringu drgań - Изображение 3


 • Номер объявления: 273654
  • 27.08.2016 15:40 цена 1 000 грн.
  • 11.09.2016 15:40 цена 900 грн.
  • 26.09.2016 15:40 цена 810 грн.
  • 11.10.2016 15:40 цена 729 грн.
  • 26.10.2016 15:40 цена 656 грн.
  • 10.11.2016 15:40 цена 590 грн.
  Если в течение 14 дней продавец не уменьшил цену, то происходит уценка товара на 10% подробнее
  Объявления Киев. Купить / продам или посмотреть фото объявлений по низкой цене в категории . Популярные запросы: stacjonarny system monitoringu drga
  Это объявление просматривали 150 разРазместить ваше объявление