Bezprzewodowe systemy monitoringu drgań, bezprzewodowe diagnostyki drgań

Bezprzewodowe systemy monitoringu drgań, bezprzewodowe diagnostyki drgań

590 грн.

1 000 грн.

Объявление не актуально (срок размещения истек)
Просмотров: 101
 • baltech
 • На сайте с 11.03.2016
 • Телефон: +380(44) 379-28-88
 • Город: Киев
 • Доставка: Обговаривается
 • Добавлено: 27.08.2016 15:40 (329 д. назад)

Описание

Praca przedsiębiorstw przemysłowych zależy od niezawodności pracy, w tym bezawaryjną i bezproblemową pracę urządzenia, co z kolei wpływa na ilość i jakość produkcji wyrobu, w zależności od branży, w której działa firma sama. Zapewnia niezawodne działanie sprzętu, przeszkolony personel, który kontroluje próg przed wypadkiem, wykonuje zaplanowane działania prewencyjne, wykonuje różne rodzaje konserwacji i diagnozowania mechanizmów poprzez przenośny system produkcji firmy «Balteсh», który pozwala, aby rzeczywiście osiągnąć niezawodność w eksploatacji Maszyny. Każdego roku w ośrodku szkoleniowym «Balteh» przeszkoleni tysiące specjalistów do zaawansowanego szkolenia, re-certyfikacji specjalistów i szkolenia nowych młodych specjalistów w różnych dziedzinach. Aby uzyskać więcej informacji o tym, gdzie można śledzić wszystkie odpowiedzi znajdują się na oficjalnej stronie internetowej «Balteсh».
Ale jest kompleksowe wyposażenie proces, który musi przeprowadzić bezproblemową pracę przedsiębiorstwa w sposób ciągły. Biorąc pod uwagę dynamikę rozwoju przedsiębiorstw, nieustannie wprowadzane nowe rodzaje diagnostyki, właściwie, aby zapewnić ich trwałość i niezawodność. Ale nie jeden zaawansowany sprzęt, nie bez ciągłego monitorowania drgań, dla tej firmy «Balteсh» opracowane i ciągle wprowadza «bezprzewodowy system monitoringu drgań, jako podstawę do rozwoju nowoczesnej diagnostyki urządzeń przemysłowych», która pozwala na zegarze on-line monitorować stan urządzenia w trybie pracy. w przypadku jakiegokolwiek najmniejszego defektu lub przekroczyła wartość progową, «bezprzewodowy system monitoringu drgań», natychmiast zidentyfikować swoje miejsce pochodzenia i specjalistów wyszkolonych w ośrodku szkoleniowym «Baltech» łatwo znaleźć przyczynę powstania i będzie w stanie zapobiec skutkom, które mogą wynikać z nadmiaru tych poziomów, a na skutek wypadku. Jednym z takich systemów jest CSI 9420 Ex Pro «bezprzewodowej monitorowania drgań systemu.» wyjątkowość tego systemu jest to, że nie wymaga żadnych kabli połączeniowych do gromadzenia i przekazywania danych czujnik zamontowany bezpośrednio na urządzeniu. A specjalne nadajniki otrzymała informacje są przesyłane do specjalnego bramy bezprzewodowej, który działa jako router, i przekazuje wszystkie informacje zebrane już ze wszystkich nadajników do centralnego panelu sterowania w pomieszczeniu kontrolnym, gdzie specjalistyczne monitory otrzymanych danych, a zatem wykonuje monitoring różnych parametrów.
Jeśli nie korzystasz już z «system wibracji bezprzewodowego monitorowania», specjaliści z «Baltech» zawsze gotowi do udzielenia Państwu więcej informacji, a jeśli to możliwe — by pokazać ją w klasie demonstracji w siedzibie w Petersburgu.

Bezprzewodowe systemy monitoringu drgań, bezprzewodowe diagnostyki drgań - Изображение 1Bezprzewodowe systemy monitoringu drgań, bezprzewodowe diagnostyki drgań - Изображение 2Bezprzewodowe systemy monitoringu drgań, bezprzewodowe diagnostyki drgań - Изображение 3


 • Номер объявления: 273642
  • 27.08.2016 15:40 цена 1 000 грн.
  • 11.09.2016 15:40 цена 900 грн.
  • 26.09.2016 15:40 цена 810 грн.
  • 11.10.2016 15:40 цена 729 грн.
  • 26.10.2016 15:40 цена 656 грн.
  • 10.11.2016 15:40 цена 590 грн.
  Если в течение 14 дней продавец не уменьшил цену, то происходит уценка товара на 10% подробнее
  Объявления Киев. Купить / продам или посмотреть фото объявлений по низкой цене в категории . Популярные запросы: Bezprzewodowe systemy monitoringu drga bezprzewodowe diagnostyki drga
  Это объявление просматривали 101 разРазместить ваше объявление