Бджолосил 20гр.на 10доз(стимулятор)аналог пчелодара

Бджолосил 20гр.на 10доз(стимулятор)аналог пчелодара

22 грн.

Просмотров: 67
 • Телефон: 380671286809
 • Город: киев
 • Подробный адрес: Украина Киев ул. Стратегическое шоссе,35 03028
 • Доставка: Отправлю в другой город
 • Добавлено: 29.11.2017 12:35 (13 д. назад)

Описание

препарат «Бджолосил», — це концентрований комплекс солей мікроелементів та вітамінів, який стимулює та активізує розвиток бджолосімей і загалом підвищує рівень їхнього імунітету. Препарат «Бджолосил» забезпечує інтенсивний вплив на продуктивність, ріст та розвиток бджолосімей, активізує яйцекладку маток та значно збільшує кількість розплоду в бджолосім’ях. Препарат «Бджолосил» підвищує резистентність бджіл до інфекційних та інвазійних захворювань, несприятливих факторів зовнішнього середовища тощо. Препарат «Бджолосил» застосовують для інтенсивного відновлення та підвищення рівня імунітету бджолосімей, при загальній профілактиці захворювань бджіл та для стимуляції і активізації розвитку бджолосімей. Ефективна дія препарату «Бджолосил» зумовлена високою активністю кожного компоненту, формуючи сумарну інтенсивну дію вітамінного мікроелементного комплексу з широкий спектром дії. Висока ефективна концентрація вітамінів та солей мікроелементів та висока активність їхньої дії дозволяє, без шкоди для здоров’я бджіл, відмовитись від використання в прикормі перги та обножки при небезпеці передачі інфекційних та інвазійних захворювань з інших пасік.

Складові компоненти: кобальт, вітамін А, вітамін B1, вітамін B2, вітамін В3, вітамін B6, вітамін С, вітамін D, вітамін Е, вітамін РР, мінеральні солі мікроелементів, нікотинова кислота, природні органічні кислоти.

Показання щодо використання: Препарат ««Бджолосил» використовують для підвищення рівня імунітету бджіл та для активізації розвитку бджолосімей, у зимовий період,весняний період, після першого масового обльоту бджіл (квітень-травень), влітку, в період нарощування сили бджолиних сімей (червень-серпень), та восени, в період підготовки бджіл до зимівлі. Також препарат «Бджолосил» застосовують при недостатньому пилковому взятку або недостатніх запасах перги у вулику при підготовці бджолосім’ї до зимівлі.

Форма випуску: Фольгований полімерний пакет масою 20 г з порошком, з забарвленням від світло-рожевого до темно-жовтого кольору.

Дозування та спосіб використання:

1.Дуже ранньою весною, до весіннього обліту бджіл, препарат «Апінозема» додають в медово-цукрове тісто (канді) з розрахунку 20 гр препарату на 5 кг канді, та згодовують бджолам з розрахунку 0,5 кг на 1 бджолосім’ю.

2. До теплого цукрового сиропу, температурою 35 °С ÷ 40 °С, об’ємом 10 л, приготованого у співвідношенні 1:1, додають вміст упаковки препарату «Бджолосил», масою 20 г, та інтенсивно перемішують отриману суміш до рівномірного розподілення та розчинення вносять в верхню годівницю вулику та використовують для згодовуванням бджолам.

Навесні, суміш препарату «Бджолосил» з цукровим сиропом дозують та згодовують бджолам з розрахунку 300 – 500 мл на одну бд

На данной странице вы можете купить/заказать недорого Бджолосил 20гр.на 10доз(стимулятор)аналог пчелодара в г. киев по цене 22 грн. Для связи с продавцом, позвоните ему по указанному телефону или нажмите кнопку "Написать продавцу". На доске бесплатных объявлений Распродажа онлайн вы можете найти бу и новые товары с фото и скидкой, дешевле, чем на олх. • Номер объявления: 477152
  • 29.11.2017 12:35 цена 22 грн.
  • Автоуценка отключена
  Если в течение 28 дней продавец не уменьшил цену, то происходит уценка товара на 10% подробнее
  Объявления киев. Купить / продам или посмотреть фото объявлений по низкой цене в категории . Популярные запросы: Бджолосил стимулятор аналог пчелодара Бджолосил киев стимулятор киев аналог киев пчелодара киев
  Это объявление просматривали 67 разРазместить ваше объявление